Technológia

Najprv sa pomocou výkonného kompreseru striekaním nanesie s vodou vymiešaná zmes DECOPIERRE, ktorá prenikne do pórov akéhokoľvek minerálneho podkladu ako je napríklad betón, tehly, kameň, armovacie lepidlo pri zatepľovacích systémoch apod. Potom sa zmes ručne pigmentuje na požadovaný odtieň a vytvára sa rôzny tvar umožňujúci desiatky variant možných dekórov podľa individuálnych prianí zákazníkov.

DECOPIERRE® výrazne zmení vzhľad Vašej nehnuteľnosti aj keď bude použitý iba na niektorých jeho častiach – orámovanie okien alebo vchodových dverí (šambrány), rohy a nárožia domov, soklov, v klenbách, na stĺpoch, krboch alebo v altánkoch, atd….

 

Z omietky DECOPIERRE® je možné vytvoriť najrôznejšie vzory (ľubovoľná veľkosť kameňa či kamenného bloku, tehly, rôzny reliéf – hladký, drsný, preškrabávaný, brúsený, hladený alebo škrabaný kameň…) a vybrať si môžete aj farebnosť, ktorá sa vytvára pridaním prírodných farbív a pigmentov do omietkovej zmesi.

DECOPIERRE® je možné použiť prakticky na všetky stavebné podklady – tehlové murivo, betón,  sádrokartón aj zatepľovacie systémy.

Omietka DECOPIERRE® je ekologická a zdravotne vyhovujúca. Je vhodná ako na nové, tak aj na staršie stavby. Je vysoko odolná voči poveternostným vplyvom a  má dlhú životnosť.

Pridaj komentár