fbpx
DECOPIERRE

Technológia

DECOPIERRE® výrazne zmení vzhľad Vašej nehnuteľnosti aj keď bude použitý iba na niektorých jeho častiach ako sú šambrány alebo orámovanie okien a dverí, vchod do domu, rohy a nárožia, sokle, klenby, stĺpy, krby, altánky, atď… Z omietky DECOPIERRE® je možné vytvoriť najrôznejšie vzory a veľkosti kameňa či kamenných blokov, tehly a taktiež vytvoriť rôzny reliéf a povrch – hladký, drsný, šuchaný, brúsený, hladený alebo škrabaný kameň. Vybrať si môžete aj ľubovoľnú farebnosť, ktorá sa vytvára pridaním prírodných minerálnych farbív a pigmentov do omietkovej zmesi.

Nanesenie zmesy DECOPIERRE

Pomocou striekacieho zariadenia sa na stenu nanesie s vodou vymiešaná zmes DECOPIERRE, ktorá prenikne do pórov akéhokoľvek minerálneho podkladu ako je napríklad betón, tehla, kameň, armovacie lepidlo a pod.

Ručné dofarbenie zmesy

Následne sa nastriekaná zmes na stene ručne dofarbí minerálnymi pigmentmi za pomoci striekacej pištole na požadovaný odtieň.

Vytvorenie požadovaného tvaru

Po určitom čase sa špeciálnymi pomôckami vytvára požadovaný tvar kameňov a kamenných blokov podľa individuálnych prianí zákazníkov.

Video DECOPIERRE